back to top
⬐ hier adverteren? bekijk de mogelijkheden.

Benoordenhout bruist

Deel op

Bij Paluco kun je zeven dagen per week terecht voor een smaakvol ontbijt, een voortreffelijke lunch en een gezellige borrel. De stijlvolle lunchroom was in handen van Patisserie Jarreau. Leo Pronk, bekend van de Lof der Zotheid, is de trotse nieuwe eigenaar.

In het gezellige Benoordenhout kunnen bewoners en bezoekers lekker lunchen bij Paluco. De eigenaren van Jarreau hebben deze lunchroom samen met hun dochter vijf jaar geleden opgericht. De liefde voor fijnproeverij en topkwaliteit is het uitgangspunt van deze zaak. Op het moment dat hun dochter een andere weg in wilde slaan, ging het echtpaar Jarreau op zoek naar iemand die de zaak met alle egards zou kunnen voortzetten. Leo Pronk van de Lof der Zotheid is een bekende gastheer in deze buurt en met gepaste trots is hij de nieuwe eigenaar van Paluco.

Stijlvol en smaakvol

Het concept met Haagse allure wordt in ere gehouden. Leo Pronk en chef Stefano hebben een mooie aanvulling gedaan om het Benoordenhout nog meer te laten bruisen. Vanaf half negen in de ochtend kun je de dag beginnen met een schuimende latte macchiato of thee van Betjeman & Barton. De verse croissants of hun specialiteit Eggs Benedict Paluco met 42 maanden gerijpte Pata negra zijn erg smaakvol. Leo Pronk: “Bij Paluco kunnen gasten zeven dagen per week, dus ook op zondag op ons mooie terras in de zon of in de stijlvolle zaak genieten van taartjes van Jarreau en veel ander lekkers voor ontbijt, lunch en borrel.”

Bubbels en lekkernijen

Naast klassiekers voor de lunch als een clubsandwich en Holtkamp kroketten op brood zijn hier ook mooie salades verkrijgbaar. Lees alles over deze heerlijke maaltijden door hier te klikken en snel verder te lezen op pagina 41 van LEVEN! Magazine.

Paluco
Paul Gabriëlstraat 62, Den Haag
T 070 205 46 97
www.paluco.nl

Tekst Bo Vrolijk

Gerelateerd

Verser kan het niet

In de tien jaar dat Foodsouldiers bestaat, is er veel veranderd. Maar in al die tijd zijn de belangrijkste dingen hetzelfde gebleven. Namelijk de dagelijkse diversiteit aan maaltijden met een culinaire twist én de prijzen die voor ieders portemonnee betaalbaar zijn gebleven.

Goed toeven bij Culpepper

Het is al bijna twintig zomers goed toeven bij Beachclub Culpepper op het Zwarte Pad aan de kust van Scheveningen. De strandtent staat vanaf dag één bekend om de relaxte sfeer, de leuke bediening en het heerlijke eten. Perfecte reden dus om er een extra feestelijk strandseizoen van te maken!

Simpelweg smaakvol

Als consument denken we steeds kritischer na over wat we binnenkrijgen. Maar een ongeraffineerde olijfolie of azijn zonder sulfieten is in de supermarkt lastig te vinden. Terwijl het verschil in smaak tussen pure en bewerkte producten groot is.

Mmm volgens Manon

Ooit was ze vlogger voor keukenproducten voor Coolblue. Nu is de Haagse met Franse roots een bekende foodfluencer. Haar toegankelijke, smakelijke en groenterijke recepten zijn erg in trek. Het zorgde ervoor dat haar Instagram-profiel Courgetti Confetti al meer dan 120.000 volgers heeft. Binnenkort verschijnt haar eerste gelijknamige kookboek. Aan tafel met Manon Jousset.

Voorspelbaar is er al genoeg

Er zijn plekken die je binnenstapt en begrijpt zonder uitleg. Bij hito voel je meteen: hier is over nagedacht. Nog voor je bestelt, gebeurt er iets. Met de Noordzee als voortuin ligt de zee letterlijk aan je voeten. De ruimte is groot, licht en open.