back to top
⬐ hier adverteren? bekijk de mogelijkheden.

Anders dan anders

Deel op

Vanaf de eerste dag is Maurits & Mulder, damesmodewinkel in het centrum van Wassenaar, een succes. En dat inmiddels al vijftien jaar. Hier vind je namelijk kleding die het verschil maakt.

“Ik ga het gewoon zelf doen”, dacht Mariëtte Mulder toen ze met kledingwinkel Maurits & Mulder begon. Daarmee wilde ze afrekenen met kleding die kwalitatief niet goed is en die weinig toevoegt. Bij Maurits & Mulder vind je nooit twee seizoenen hetzelfde en zie je net even andere items. “Ik maak vaak mee dat klanten na een aankoop speciaal bij me langs­komen om te zeggen hoeveel complimenten ze hebben gekregen over hun outfit. Dat is precies waar ik ze mee kan helpen: met kledingstukken waar je leuker van wordt.”

Dit maakt verschil

Met de voornamelijk Nederlandse en Deense merken die Maurits & Mulder verkoopt, vind je hier kleding die qua pasvorm heel goed is voor de Nederlandse vrouw. Bij de collectie wordt ook gekeken naar kwaliteit en herkomst, iets waar klanten steeds meer aandacht voor hebben. Maar minstens zo belangrijk is hoe de stof aanvoelt en hoe iets staat. De winkel is daarom breed georiënteerd, met kleding in verschillende stijlen: van vrouwelijk en sportief tot casual, en voor zowel zakelijke werkomgeving als feestelijke gelegenheden. Daardoor zijn de klanten heel divers. “De één vindt zonder hulp haar eigen weg, de ander vraagt doelgericht advies om eens een andere stijl te proberen of om iets te combineren. Maar iedereen wordt door ons gezien en wie wil, vakkundig verder geholpen. De concurrentie van online winkels is groot. Hier kijken we naar wat jou het beste staat. Vaak staan we broeken af te spelden of met kleine trucjes ervoor te zorgen dat iemand een mooie taille krijgt. Daarin blijven we als winkel altijd het verschil maken. Er zijn vrouwen die zeggen dat er met hun figuur niets is dat leuk staat. Met onze ervaring kan ik zeggen dat dat gewoon niet zo is.”

“Een goede outfit of mooie accessoires kunnen heel veel voor iemand betekenen”

Lekker veelzijdig

Kleding doet meer met je dan je denkt. Dat is iets wat Mariëtte Mulder dagelijks ziet en ervaart. “Een goede outfit of mooie accessoires kunnen heel veel voor iemand betekenen. Op dit moment hebben we kleurrijke kimono’s in de winkel hangen van het label One Hundred Stars, die je niet overal tegenkomt. Bovendien verkopen we hoeden, sjaals en sieraden, waaronder de handgemaakte nikkelvrije oorbellen met half edelstenen van de Haagse ontwerpster Petra Reijrink. Elk jaar ga ik naar Parijs om inspiratie op te doen. Mode is mijn passie. Veel vrouwen gebruiken de webshop van Maurits & Mulder als online catalogus, om dan in de winkel te komen kijken hoe het hen staat. Want wie wordt nou niet blij van mooie kleding?”

Maurits & Mulder
Langstraat 38, Wassenaar
T 070 216 51 15
mauritsenmulder.nl

📸 Bas Adriaans
✍🏻 Laura van der Meer

Gerelateerd

Nieuwe tak van sport

Sportieve teamuitjes en maandelijkse of wekelijke sportlessen: Max Health...

Italiaanse flair, Haagse stijl

Op de Denneweg zit al 20 jaar een adres...

Juwelen met een verhaal

Klassieke sieraden in een modern jasje: zo laat de stijl van Atelier Camp & Co zich het best omschrijven. Hier wordt ambachtelijk, uniek werk gemaakt waarbij niet alleen oog is voor het creëren van zoveel moois, maar ook voor gericht advies aan klanten.

Onderweg naar het echte avontuur

Wie echt wil ontdekken, moet soms simpelweg de hoofdweg verlaten. Juist daar, buiten de bekende routes, liggen vaak de mooiste plekken: een verlaten strand, een bergpas met eindeloos uitzicht of een dorp waar het leven nog in een rustig tempo voortkabbelt. Steeds meer reizigers kiezen ervoor om hun bestemming per huurauto te verkennen.

Stijl met aandacht

Je stapt binnen en voelt het meteen: hier draait alles om liefde voor het vak en aandacht. Aandacht voor jou, voor kwaliteit en voor stijl die blijft. Bij Harpers by Jo vind je geen snelle trends, maar tijdloze damesmode waarin je je elke dag goed voelt.
Vorig artikel
Volgend artikel