back to top
⬐ hier adverteren? bekijk de mogelijkheden.

Startersdag071 voor jonge ondernemers en starters

Deel op

Jonge ondernemers en starters opgelet: op woensdag 31 augustus is de Startersdag071in Hubspot. Je leert hier alles over wat er bij het starten van een onderneming komt kijken. En dat is belangrijk, want uit onderzoek blijkt dat zo’n 80% van de beginnende zelfstandigen en jonge bedrijven na 18 maanden alweer zijn gestopt. Het gebrek aan een goede voorbereiding is daarvan meestal de oorzaak.

Op de Startersdag071 is een startersmarkt met 16 standhouders waar je gratis advies kunt krijgen, verder worden er seminars en presentaties door diverse sprekers gehouden. Er komen verschillende thema’s aan de orde zoals klantmanagement, (online) marketing en reclame, bedrijfsbegeleiding, financieel advies, ICT, het bereiken van de klant, merkbescherming, een ondernemingsplan schrijven, enzovoorts. Kortom, allerlei zaken waar je als starter mee te maken hebt.

De Startersdag wordt georganiseerd door Economie071, Rabobank Leiden-Katwijk en Startersdagen.com op 31 augustus vanaf 17.30 uur in Hubspot (Langegracht 70 in Leiden).

Gerelateerd

Sporen van tweede Wereldoorlog zichtbaar in landschap

De geschiedenis van Zuid-Holland is nog altijd tastbaar. De...

Delft zet innovatie in de spotlights

De historie ligt in Delft op straat, maar vergeet...

Provincie bewaakt de balans in Zuid-Holland

Waar moeten nieuwe, provinciale wegen, windmolens, warmtenetten, snelle fietspaden of juist...

Lancering wintereditie LEVEN! Magazine

Op dinsdag 18 november jl. vond in de prachtige Albert Lounge van De...